Concurs pescuit Ediţia a XIa. DUNĂRE – 2012

In zilele de 29,30.iunie si 1. iulie, pe malul Dunării zona Orbu, a avut loc ediţia a XI a la pescuit sportiv organizat de sindicatul nostru. La aceasta ediţia au participat colegi din judeţul Suceava, Neamţ, Brăila, Galaţi şi Bucureşti. Alături de noi s-au alăturat şi colegii de la Dolce Sport mai exact realizatorii de la emisiunea ,,În cârlig” şi colegi de la SC Ericsson Telecommunicaţions România SRL.

Castigatorii concursului au fost: Locul I – Hreceniuc Silviu de la Suceava , Locul II –  SNEP FLORIN de la Roman iar locul III a fost castigat de Croitoru Marius de la Gura Humorului (SC Ericsson Telecommunicaţions România SRL) .

Castigătorii au fost recompensaţi cu cupe, medalii, diplome, sepci, tricouri si pereline de ploaie.

La final toţii participanţii au participat la un festin perscaresc pe masura, oferit de Sindicat.

Multumiri colegilor de la Bucureşti si Brăila care au sprijinit logistic acest concurs.